Aer conditionat Vivax M-Design ACP-24CH70AEMI PRO, 24000 BTU, Wi-Fi, Inverter
Citeste mai mult
Arata mai putin
cod: ACP-24CH70AEMI PRO Wi-Fi
Garantie: 36 Luni
Oferta speciala
Livrare in 4-5 zile pentru produsele din stoc
Adauga optiuni:
Descriere
Functia WiFi
Alege Noul Refrigerant ecologic R-32
De ce sa aleg agentul frigorific R32? Agentul frigorific R32 are un GWP de 650 in comparatie cu GWP-ul de 2088 al R410A, adica o reducere a poluarii cu 68%. De asemenea, aparatele de aer conditionat cu R32 pot atinge niveluri mai ridicate ale eficientei si functionare mai buna la temperaturi extreme ale mediului, iar R32 este un agent frigorific monocomponent, usor de reciclat.
Functia "I Feel" (Follow Me)
Tehnologie de ultima ora si eficienta marita:
Economie de energie
Sanatate
Fiabilitate
Confort si comoditate
Tehnologia DC-Inverter
Functia Autocuratare
Filtre
Filtru de praf absoarbe si elimina praful din aerul vehiculat.
Tehnologie Golden Fin
Unitate exterioara Vivax
- Ventilator si gura de refulare îmbunătățite
ACP-24CH70AEMI PRO Wi-Fi
| Producator | Vivax |
| Tip produs | Split de Perete |
| Capacitate nominala | 24000 BTU/h |
| Capacitate racire BTU/h [nominal (min - max)] | 23986 (10577 - 26989) BTU/h |
| Capacitate incalzire BTU/h [nominal (min - max)] | 25010 (5459 - 26989) BTU/h |
| Capacitate racire kW [nominal (min - max)] | 7.03 (3.10 - 7.91) kW |
| Capacitate incalzire kW [nominal (min - max)] | 7.33 (1.61 - 7.91) kW |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| SEER | 6.10 |
| SCOP | 4.00 |
| Putere absorbita racire | 2.600 kW/h |
| Putere absorbita incalzire | 2.400 kW/h |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Agent frigorific | R32 |
| Filtre | Filtru Anti-Praf | Filtru Bio |
| Garantie | 36 Luni |
| Greutate unitate interioara | 12.30 Kg |
| Nivel de zgomot UI [min - mediu - max] | 30 - 36 - 40.5 - 45 dB(A) |
| Nivel de zgomot UE [max] | ≤ 59 dB(A) |
| Regim de functionare [min ... max] | -20 ... +50 gr C |
| Suprafata acoperita | 50 ... 75 mp |
| Greutate unitate exterioara | 42.90 Kg |
| Culoare | Alb |
| Gama | Standard |
| Tip telecomanda | Wireless (fara fir) |
| Debit de aer [min - mediu - max] | 662 - 817 - 980 m³/h |
| Tip Compresor | Inverter DC 3D |
| Incarcare suplimentara agent frigorific | 24 g/m |
| Temperatura exterioara minima de functionare pe racire | -15°C |
| Temperatura exterioara minima de functionare pe incalzire | -15°C |
| Teava conexiune lichid | 3/8" (9.52 mm) |
| Teava conexiune gaz | 5/8" (15.88 mm) |
| Kit de instalare inclus | Nu |
| Seria | M - design |
| Tehnologie Wi-Fi | Da |
| Suprafata montare | Perete |
| Utilizare | Rezidential |
| Ideal pentru | Birou Casa |
| Dimensiuni unitate interioara | 1040 x 220 x 327 mm |
| Dimensiuni unitate exterioara | 890 x 342 x 673 mm |